МОДНА РЕВИЈА ЕСЕН/ЗИМА 2019-2020 Октомври 2019

Нашите ценети модели манекенки се Луна и Еџе, кои ќе ги презентираат германскиот бренд бр. 1 во Европа и на Балканот HUNER и италијанската мода од брендот CROCI:

Ииииииииии ОДБРОЈУВАМЕ и СТАРТУВАМЕ ….

Луна и Еџе се облечени во моделот на HUNTER Пуловер Rögla во розова и сива боја. Овој модел е изработен од прекрасна плетка со две џепчиња позади на грбот, а најслатко од сѐ, е качулкатасо туфничка! Преслатко, како бомбончиња!

Како дополнителен аутфит се очилата за сонце од италијанскиот бренд CROCI.