Аголна софа Livingston беж

6.000 ден

Ајде малку да ги исполниме тие празни ќошиња по домот и да им додадеме малку стил и удобност, нема потреба повеќе да стојат празни! Нашите пријатели веќе може да го искористат тој простор со една прекрасна софа која е со материјал кој е издржлив но сепак ќе може да уживаат во нивниот одмор. Има додадено перниче, а краевите се повисоки и се супер за да си ја потпрат главата и да бидат секогаш во контакт со Вас. Идеално решение за секој мал или неискористен простор, никогаш не било полесно! Долниот дел не се лизга, а странично имате патент за да може лесно да го исперете на 30 °C.

Шифра: Не е достапно Категорија: Ознаки: , , ,