Бандана за миленици Iona плава

200 ден250 ден

Мека бандана за миленици  која се врзува за вратот. Направена од мек платнен материјал кој не држи топло и е супер аксесоар.

Во две големини.

Шифра: Не е достапно Категорија: , , , Ознаки: , , , , ,