Градник London Comfort маслинесто

720 ден1.200 ден

Впечатлива, шарена, разновидна – најдобрите квалитети на британската престолнина важат и за колекцијата LONDON. Градникот LONDON COMFORT има мека основа од мек 3-D материјал кој е удибен за носење од прошетки па се до спортски активности. Едноставен за облекување со брзо закопчување кое дополнително може да се заклучи со црвеното копче. Сепак безбедноста доаѓа на прво место за весели прошетки за нашите миленичиња! Материјалот е високо издржлив, а сепак во весели бои по кои ние секогаш го обожаваме овој модел.

Полиестерскиот материјал што се користи за изработка на палетата LONDON е исклучително отпорен на кинење и лесен, но не ја губи својата форма. Уште повеќе се суши додека трепнете и лесно се чисти. Ден по ден нашите кучиња ги осветлуваат нашите очи и го внесуваат тој дополнителен допир на боја во нашите животи. Па зошто не го правите истото со палетата LONDON, достапна во широк спектар на живописни бои? Секоја нијанса на боја навистина привлекува очи и дава остар контраст со природните тонови на палтото на вашето куче.

Измешајте и спојте онолку производи од ЛОНДОН колку што сакате! Изберете една боја или комбинирајте различни нијанси – можностите се бесконечни! ЛОНДОН – joie de vivre по пристапна цена за нашите миленичиња.

Шифра: Не е достапно Категорија: Ознаки: , , ,