Играчка магаренце Perry

700 ден

Оваа слатко плишано магаренце е совршена играчка за гушкање за вашето куче. Изработена од мек полиестер, брзо ќе стане омилена играчка. Соодветно и за мали и за возрасни кучиња.

  • Материјал: Полиестер
  • Без свирка

Димензии: 20 cm

Категорија: Ознаки: , ,