Керамичко тањирче Kapo

450 ден

Израдувај го твоето маче со тањирче кое е забавно и впечатливо!
Соодветно за мали и возрасни мачиња. Може да се пере во машина.
Димензии: 280мл

 

Категорија: Ознаки: , , ,