Креветче Velluto бело

5.600 ден

Екстремно мек и удобен кревет од плишан материјал кој е совршен за пријатно попладне и длабок сон во текот на ноќта. Не само што има ергономски изглед, туку и е навистина лесен за одржување. На ова креветче во внатрешниот дел има патент кој може да ги извадите внатрешните перници и да се испере платното во машина на 30°C.

Сигурни сме дека ќе му се допадне на Вашето милениче!

 

Шифра: Не е достапно Категорија: Ознаки: , , , ,