Поводник Lucca црвено/тиркиз

6.760 ден

Земјени тонови, кадифено на допир, цврст квалитет – производите од нашата нова серија LUCCA за кучиња го имаат сето ова и повеќе. Најфината напа кожа ја формира основата на овој поводник за тренирање со три прилагодливи поставки, кој не само што е особено мек, туку ќе ве освои пред се со својот единствен дизајн. Инспириран од боите на Тоскана, впива атмосфера на опуштена леснотија и потсетува на прелиените пејзажи на северна Италија, нејзината блага, романтична природна средина и нејзината прекрасна архитектура со пригушени фасади. Нежниот процес на боење го зачувува уникатниот карактер на кожата, додека украсното двојно шиење создава разнобојни точки и го претвора поводникот за кучето во недооценено, но сепак стилски привлекувач на окото.

Забелешка: Нашата кожа се произведува што е можно понежно. Кај обоена кожа може да има мало обезбојување.

Шифра: Не е достапно Категорија: Ознаки: , , , ,