Поводник Sevilla- портокалово

1,250 ден1,550 ден

Поводник со светли бои, Sevilla е колекција за сите раси кои сакаат комбијација од класичниот и модерниот стил. Со мека кожа внатре и мека обвивка со светли бои, овие поводници прилегаат на секоја раса со младешки дух. Едни од класичните модели од квалитетот на Hunter.

Компатибилни со ремчето Sevilla Vario  кој го има со истите бои и дизајн.

Ресет
Шифра: N/A Категорија: Ознаки: , ,