Ремче Convenience малина

620 ден640 ден

Со ремчето Convenience не треба да барате компромис помеѓу изглед или издржливост, бидејќи ова ремче ги има овие две! Создадено е за секојдневна употреба и е многу издржливо и за оние кои обожаваат да се валкаат, а во исто време изгледа скроз кул. Ова ремче е направено со нова иновативна технологија од пластика и гума заедно. Овој материјал не само што доаѓа со светли и рефлективни бои, туку е и екстремно лесен за одржување. Овој материјал не пропушта вода и се чисти само со марамче. Удобно, меко и издржливо ремче кое може да излезе на крај и со најголемите палавковци.

 

 

Шифра: Не е достапно Категорија: Ознаки: , , ,