Ремче Convenience Reflect Glow ѕвезди

720 ден790 ден

Внимание ноќни шетачи! Ремчето CONVENIENCE REFLECT GLOW свети во темница и рефлектира светлина од кола и слично. Направено од идржлив и навистина практичен материјал, Вашето милениче нема да има проблем со прошетките наутро или доцна во ноќта. Нема да има проблем ако твојот миленик отиде неколку метри понапред бидејки ќе можеш да видиш каде е. Иновативното ремче е лесно, направено од издржлив материјал (термо-пластична гума) и не пропушта вода. Лесно е за одржување, само помини со влажна крпа и е одма како новo. Со CONVENIENCE REFLECT GLOW ноќта навистина станува ден дури и во слаба видливост ќе може да бидете видливи на патот.

Совршен аксесоар за прагматисти и ентузијасти за прошетки на отворено кои навистина сакаат практичност, безбедност и издржливост.

 

 

Шифра: Не е достапно Категорија: Ознаки: , ,