Ремче List со кожа бордо

1.950 ден

Дали ти недостига одмор покрај море? Целата атмосфера на плажа, боите и мирисите како и зајдисонцето со твоето милениче покрај тебе? Ако не одиш на одмор во брзо време, ние може одморот да го донесеме до тебе! LIST колекцијата ама овој пат со додаден кожен дел за полесно прилагодување. Изгледа како да е направено од јаже за едрење и кога и да го погледнеш ќе те посетува на море. Соодветно за средна и голема раса на кучиња.

Оваа колекција има еден ексклузивен детал: моден привезок на кое се изгравирани логото и географската локација на Hunter заедно со слика на копје. Ова привезоче може да го корисите и како привезок.

 

Шифра: Не е достапно Категорија: Ознаки: , , , ,