Софа Faldi розево

3.490 ден

Дозволете му го совршеното место за спиење и одмор на вашиот миленик со ова преслатко креветче. Изработено од меки материјали и удобна навлака, лесно е за перење и  е совршеното место на удобен сон. Дел од Faldi колекцијата, која нуди високо квалитетни креветчиња за сите раси.

  • Материјал: текстуриран плиш со фалти што прави да изгледа впечатливо
  • Страниците се изработени од цврст сунѓер кои помага да се одржува формата на креветчето
  • Се препорачува рачно перење
  • Отсранливото перниче е исполнето со полиестер влакна
  • Остранливото перниче има навлака која се остранува
  • Остранливото перниче е двострано со мека страна и страна со плиш фалти
  • Креветчето има патент од наворешната страна, за да се отстрани навлаката

Димензии: 50×20 cm

Категорија: , Ознаки: , , , ,