Софа Vivi petrol

7.100 ден

Софа од премиум линија за оние миленичиња кои сакаат посебно место во дневната соба или пак не сакаат класичен кревет. Софа изработена од мек плиш во петрол боја која воодушевува на прв поглед! Со златни ногарки, идеално се вклопува во домот каде миленикот може да одмара.

Димензии: 48x48x33 cm

Категорија: , Ознаки: , , , ,