Тањирче Basic Colour портокалово

850 ден1,150 ден

Стилски и тренди тањирчиња од HUNTER кои се изработени од меламин, со едноставен дизајн кои би се вклопил буквално секаде. Ептен штосни со живи убави бои. Тие не само што се елегантни, туку не може да се изгребат или искршат и се прилично лесни за чистење. Внатрешниот дел се вади и се пере во машина, а од практичен аспект се додадени гумички на долниот дел за да не може да се лизга и за да биде стабилна за во случај кучето да скокне врз неа!

Тачирчето може да се извади и да се пере во машина.

 

Ресет
Шифра: N/A Категорија: , Ознаки: , , ,