Тањирче Kimberley црно

1.100 ден1.430 ден

Тањирчињата Kimberley се навистина екстравагантни, имаат идеален геометриски дизајн кој им дава префинет  и елегантен изглед. Бидејќи се изработени од меламин вид на пластика која не се гребе или крши, тоа ги прави супер лесни за чистење. Внатрешното тањирче се вади и се пере во машина.

На долниот дел се поставени гумички за да се спречи лизгање на рамна или мокра површина.

 

Шифра: Не е достапно Категорија: , Ознаки: , ,