Тренинг поводник Divo & Maldon

1.660 ден2.200 ден

Поводник од колекцијата Divo бе одличен додаток заедно со ремчето или градникот. Овој тип на тренинг поводници имаат 3 различни димензии кои може да се приспособат, изработен е од мека мрежа во внатрешниот дел што го прави прилично удобен за долги прошетки и не ви прави потешкотии за држење.

Поводникот е во една боја со цел да биде соодветен со сите бои на колекцијата Divo, а материјалите од кои е изработен е од врвен квалитет со удобна текстура и отпорен на кинење.

 

Шифра: Не е достапно Категорија: Ознаки: , , , , ,