Тренинг поводник Sansibar Solid црно

5.800 ден

Sansibar колекцијата претставува многу повеќе од ветер, сонце или пак шетање на плажа со пијачка во рака. Тоа е исто така синоним за лежерна прошетка низ градот и уличките на некои од убавите градови како Westerland, Kampen или Rantum. Квалитетот на материјалите и темните бои ја даваат онаа посебна самодоверба, заедно со изработката на меката говедска напа кожа со плетен детал за рефиниран контраст заедно со минимален дизајн. Овој поводник е мек на рака па затоа удобноста нема да Ви претставува проблем без разлика дали се работи за прошетка кратка или долга низ паркот. Максималната должина е 2 метри, но може да ја подесите на три различни должини. Сјајните аксесоари од месинг се додадени соодветно според големината како и додаден привезок кои може да го додадете на клучеви или аксесоари.

Единствена рачна изработка “Made in Germany” со фанови низ целиот свет.

Забелешка: Нашите производи од кожа се изработени со многу нежна постапка. Со кожа која е обоена, може да има мала дисколорација. Се препорачува редовно одржување да се задржи квалитетот со крема/ масло за кожа.

 

Шифра: Не е достапно Категорија: Ознаки: , , , , ,