Чоколадно киндер јајце

500 ден1.000 ден

Сигурно ти се познати омилените киндер јајца нели? Сега ги имаме истите но овој пат се наменети за нашите крзнени пријателчиња!

Направени од вкусно чоколадо за кучиња и потоа во нашата кујна се прават во форма на киндер јајце. Надвор премачкани со лососово масло за да бидат екстра вкусни!

Како и во секое киндер јајце што има внатре изненадување, така има и во нашите! Отвори и дознај! 🙂

 

  • Нашите рецепти се проверени и со дозвола од Агенцијата за Храна и Ветеринарство (АХВ)
  • Овој производ го имаме постојано достапен во Луна Пет и нема потреба од резервација, освен ако имате посебно барање.
  • Киндер јајцата се подигнуваат од дуќан и не може да се пратат по карго.
  • За посебно барање потребно е да направите резервација два работни дена однапред на телефон 070 209 773
Шифра: Не е достапно Категорија: Ознаки: , ,