Ќебе Casper зелено

1.100 ден

Нема веќе студенило во ноќта! Мекото и удобно Casper ќебенце е идеално за миленичето и за неговиот човек да се наместат во дневната пред тв и да уживаат во ноќта. Звучи супер, нели?

На крајот од ќебето извезено е HUNTER логото и идеално е да се комбинира со било кое моделче на софа или подлога за уште помирен сон. Може да се додаде како аксесоар или да се направи подлогата уште поудобна за Вашето крзнено пријателче. Зашто да бидеме искрени, Вашето куче никогаш не се пожалило дека добива премногу љубов и внимание :))

Димензии: 140 x 100 cm

Категорија: , Ознаки: , ,