Парчиња бела риба

250 ден

Денес е одличен ден да го почестиш твоето маче со грицка која има богат вкус и многу нутриенти кои се добри за крзното и кожата. Направени со бела риба како прва состојка комбинирано со скроб од компир за да бидат идеални за ловење по дома или за награда после спиење, а оваа комбинација е идеална за мачки кои имаат алергии. Овие грицки се толку добри што и најпребирливите мачиња ги обожаваат!

50гр