Food Пица

1.000 ден

Стигнаа ѕвездите на вечерта без разлика дали збориме за паб или некој ресторан! Твоето милениче не може да го проба ама сигурно може да го носи секаде со себе. Затоа што секој ќе го забележи ова кул тагче, бидејќи храната е живот, култура, љубов! Ја има на улица, кај нас на маса, на телевизија, во поп културата  и е душата на секоја традиција и живеење.  Food колекцијата дава посебно значење на повеќето наши омилени производи кои сега може да се дел и од нашите миленици. Од омилениот бургер па се до омилениот пијалок или слатката крофна.  Секој модел е рачно боен и завршен од нашите Италијански артисти и е достапен во повеќе дизајни. Вкусете ги сите!

Made in Italy

Категорија: Ознаки: , ,