KONG Puppy Ball

720 ден1,100 ден

  • Гума која не може да се дупне или пробуши
  • Екстремен скок за сктивна игра
  • Мека гума која помага во масирање на непцата кај малите кутриња
  • Made in the USA. Globally Sourced Materials.
Ресет
Шифра: N/A Категорија: Ознаки: , ,