Пилешки вратчиња

480 ден

За нашите гладни другарчиња секогаш препорачуваме вкусни пилешки вратчиња кои се целосно природно. Бидејки се внимателно подготвени, тие се ептен крцкави и помагаат кучињата да одржат правилна килажа  и генерално добро здравје.

300гр

Категорија: Ознаки: , , , ,