Simon’s Cat Тањирчиња

800 ден

Ако сте запознаени со цртаниот филм Simon’s Cat, тогаш сигурно ќе ја обожавате оваа колекција!

Секогаш не расположува и навистина уживаме да го гледаме 🙂

Овој пат ликот на Симон го имаме на три различни тањирчиња кои се навистина забавни! Достапно во три различни бои: бела. сива и со графити.

160ml

 

Шифра: Не е достапно Категорија: Ознаки: , , ,