Мек градник за мачка

450 ден650 ден

Сет од мек градник и поводник за сите големини за возрасни мачки. Комплетно безбеден и со најголема удобност. Соодветен за секојдневни прошетки или активности.

Може да биде црвен или портокалов.

Поводникот е 110 – 120 cm.

Шифра: Не е достапно Категорија: Ознаки: , ,