Градник Posh

330 ден

Градник со кожни елементи и светки со кој секогаш ќе бидете дотерани. Ова е градник за шетање ама изгледа повеќе како фустанче. Изработено од плишан материјал и сребрени кончиња.

Шифра: Не е достапно Категорија: , , Ознаки: , , ,