Гребло за отстранување на влакна (special)

1.200 ден1.600 ден

Иновативно сечило направено од високо-квалитетно од нерѓосувачки челик кој отстранува влакна и првут од твоето милениче. За горно и долно крзно. Овој тип на чешел е особено функционален поради тестираната и уникатна структура особено за кучиња со средно и долго влакно. Овој тип на чешел може да се користи и за коњи.

HUNTER SPA  е колекција на алатки за grooming со ергономски изглед и рачка налик на кожа. За чешлањето да биде супер лесно и уживање за Вас и миленичето.

  • За средно и долго крзно
  • Отстранува паднати влакна и првут од горно и долно крзно
Шифра: Не е достапно Категорија: Ознаки: , , ,