Кутија за храна June

900 ден2.100 ден

Кутии за чување на грицки или храна за миленици. Изработени од високо квалитетна и издржлива пластика, а капакот убаво ја вакумира храната и не дозволува да влезе воздух.

Има дел за полесно фаќање, а само големата канта има додаток лопатка.

Шифра: Не е достапно Категорија: , Ознаки: , , , ,