Flexi Giant + Professional

3,200 ден4,800 ден

Flexi Profesional Giant  е наменето за кучиња кои се особено силни или оние кои одат на тренинзи. Овој тип на поводник е особено издржлив за надворешни активност.

Flexi Giant се со дебела неонска лента.

Ресет
Шифра: N/A Категорија: Ознаки: , ,