Заштитни наочари

990 ден1.320 ден

Наочари за скијање, имаат заштитна функција  за време на надворешни активности во било кој период од годината.

Штити од снег, дожд и ветер.

Достапно во црна и жолта боја.

Шифра: Не е достапно Категорија: , Ознаки: , ,