Наочари Hearts

350 ден400 ден

Наочари во кој буквално ќе се вљубите! Супер аксесоар кој ќе ги разубави сите ваши слики и моменти.

Во форма на срце и со додадено ластиче да ги задржи на глава на миленикот.

Достапно во две големини.

Шифра: Не е достапно Категорија: , , , Ознаки: , , ,