Плетена лулашка Marcame

2.650 ден

Прекрасна платнена лулашка Macramè е се што ни треба ова лето! Едно мало место каде твоето милениче ќе може да ужива и да се релаксира секое лето. Оваа лежалка е рачно плетена и изработена од памук, изгледа прекрасно без разлика дали сакате да стои на тераса, во двор или во Вашиот дом.

Соодветна за мала и средна раса на куче. Соодветна и за мачиња.

Димензии: 40 x 160 cm

 

Категорија: , Ознаки: ,