Полнети кекси мини микс

100 ден

Супер вкусни кекси за кучиња со омилена комбинација од: пилешко месо, риба и говедско. Големина соодветна за едно залче!
Цврстина: лесна. Не е тврда закуска и се препорачува за сениор кучиња или за оние кои сакаат меки закуски.
Шифра: Не е достапно Категорија: Ознаки: , ,