Пресувано стапче со вкус на скара

230 ден

Одржувај здрави заби и непца на твоето милениче со вкусната ролована пресувана кожа, овој пат со неодолив вкус и мирис на скара! Изработена од високо квалитетна пресувана кожа, само за миленици кои се обожаватели на вкусна скара.

Димензии: 16цм

Категорија: Ознаки: , , , ,