Ремче Red Rose

850 ден960 ден

Стилско и тренди ремче за твоето крзнено пријателче кое е според последните модни трендови. Ако и ти си fashionista и сакаш да се истакнеш, тогаш тоа мора да го следи и твоето најдобро пријателче.

Достапно во две големини,

 

Шифра: Не е достапно Категорија: Ознаки: , , ,