Чорапи Polka

240 ден

Меки плетени чорапчиња за кучиња. Долниот дел на чорапите не се лизга и ги штити од надворешни услови. Анти-слип.

4 чорапчиња во пакување.

Шифра: Не е достапно Категорија: Ознаки: , , ,