Шише за вода Hawaii

280 ден340 ден

Секогаш кога одиш со твоето куче на прошетка понеси го твоето омилено Hawaii шише вода! Ова шише има додаток сличен на тањирче од кое твоето милениче може да се напие вода додека се шетате, и кога повеќе не ти треба само го затвараш и продолжувате со шетање. Лесно се одвртува и може да го исчистите и наполните со вода за следната авантура.
Достапно во две големини и три бои.
Шифра: Не е достапно Категорија: , , Ознаки: , , ,