Штитник за шепа

250 ден330 ден

Ако Вашето куче има повредена шепа или повреда, овој штитник само го навлекувате на ноџето. Изработено е од водоотпорен материјал и ја штити шепата од прашина, вода и екстерни влијаниа.

Изработено е од Неопрен, мек и удобен материјал кој е удобен за носење, и плус лента за зацрвстување.

 

Шифра: Не е достапно Категорија: , Ознаки: , ,