Спреј за чистење на уши за кучиња (Clean Ears)

550 ден

Спрејот за уши е специјално формулиран од ментол и рузмарин, бидејки овие две билки имаат смирувачко, антисептичко, антибактериско и освежително дејство. Овој лосион е 100% природен и е ефективен при отстранување на восокот и нечистотиите на ушните канали на мачките и кучињата.

Без парабен и pH неутрален.

100ml

Категорија: Ознаки: , , , ,