Спреј за чистење на очи и белеење на флеки (Clean Eyes)

550 ден

Спрејот за чистење и одржување на хигиената на очите кај кучињата и мачките од француската линија на Biogance, кои се 98% природни и органски. Главна состојка е ружина вода која ја регенерира кожата и помага во избелување на флеките околу очите.

Без парабен и pH неутрален.

Категорија: Ознаки: , , , ,