KONG AirDog Тениско топче

130 ден300 ден

AirDog ги комбинира 2те најомилени топчиња на кучињата – тениско топче и свирка! Ова е идеална играчка за нив. Прилично издржлива играчка која не им штети на забите, бидејќи е изработена како високо-издржливо тениско топче. Ви рековме дека постојат идеални играчки!

Шифра: Не е достапно Категорија: Ознаки: , , ,