Rolls стапчиња со јагнешко

200 ден

Награди го твојот најверен другар со вкусна грицка која е совршена за тренирање и награда во секое време. Овие Rolls се меки и без додадени шеќери со силен вкус што ги прави совршена закуска.

20 ленти во пакување.

Категорија: Ознаки: , , , ,