KONG Dental Stick

800 ден1.000 ден

  • Помага во одржување на здрави заби и непца
  • Може да се наполни со грицки, паста или путер од кикирики
  • Интересно е за долга занимација
  • Made in the USA. Globally Sourced Materials.
Шифра: Не е достапно Категорија: Ознаки: ,