Pet’s Party Роденденско капче

100 ден

Секој роденден на нашите миленици е посебен и затоа сме тука заедно да го прославиме! Затоа е оваа неодолива роденденска капа за сите да знаат дека пораснале за уште една година <3

Е сега веќе забавата може да започне, па кое капче ќе го одбереш? Бело или црно капче? Или можеби круна златна или сребрена? Или по една за сите другарчиња кои се поканети на роденденот.

За останатите производи од колекцијата, погледни ги сите производи на Pet’s Party!

 

Шифра: Не е достапно Категорија: , Ознаки: , , ,