Shine Medium Circle Saint Tropez Black with Glitter (Leather)

990 ден

Рачно изработени со детална прецизност и додадени светки, колекцијата Shine е родена да сјае! Секое парче зрачи со стил и елеганција и му дава на твојот миленик стил кој не може да помине незабележано. Квалитетот на материјалот и завршетокот се совршени, а додека пак боите се толку силни и разнобојни, што сме сигурни дека ќе ја најдете идеалната за твојот миленик.

Made in Italy

Категорија: , , Ознаки: , ,