Дуксер Idol

3.300 ден

Меко дуксерче  за кучиња од мала и средна раса во рокерски стил кој супер прилега на кучиња со став! Со меки ракавчиња и додадена капуљача која може да се стегне со врвки. Ако се чувствуваш како права рок ѕвезда, тогаш дефинитно ова ќе ти се допадне!

За мала или средна раса.

Со додадени нитни кои се со “M&P” лого во сребрена боја. Со простор за вметнување градник или околувратник.

За точната големина во см, имате табела во сликите.

Шифра: Не е достапно Категорија: Ознаки: , , ,