Памперс Nappy

35 ден1.750 ден

Super Nappy памперс за кучиња кои ќе Ви бидат од голема помош за време на дресурата на Вашето мало кутре. Пелените ги поставувате во домот на место каде сакате Вашето кутре да стекне навикна за вршење на хигиенските навики со позитивна дресура и насочување.

Овие пелени се супер-апсорбирачки со специјална технологија која не дозволува течноста да протече надвор од краевите на памперсот. Исто така спречува ширење на непријатни мириси и одма ја суши пелената за да не предизвика неприлагодност на кучето и да не бидат шепите мокри потоа. Долниот слој на пелената не пропушта вода и спречува протекување.

Димензии: 60х60 цм

Достапни опции: на едно парче или пакување од 50 парчиња.

Соодветни за сите раси и големини на кучиња.

Шифра: Не е достапно Категорија: Ознаки: , , ,