Роденденски сет за мачка

1.500 ден

Ако твоето маче слави роденден, но еден капкејк не е доволен, тогаш за тебе имаме специјален роденденски пакет за маче! Идеално решение ако имате другарчиња за роденден или сакате да го прославите неколку дена по ред. Во пакетот има 3 рачно декорирани капкејк за мачиња од овесно брашно и топинг од грчки јогурт со бои без шеќери. Дополнително има на повеќе места грицки за мачиња од различни вкусови како пилешко, лосос или јагнешко; сите најпродавани и омилени грицки за нашите мачиња.

Идеална комбинација од благо и солено за сите Ваши незаборавни родендени на Вашите крзнени пријателчиња <3

  • Нашите рецепти се проверени и со дозвола од Агенцијата за Храна и Ветеринарство (АХВ)
  • За нарачка и резервација потребно е да се јавите два работни дена однапред на телефон 070 209 773
  • Тортата за маче се подигнува од дуќан и не може да се прати по карго.