Сурими стапче

25 ден

Израдувај го твоето крзнено пријателче со вкусните и здрави сурими стапчиња, верувам дека ги знаеш- на повеќето ни се омилени! Сега е истото само во верзија и за нашите најдобри пријатели! Богато со протеини и богат вкус од ракчиња и туна како главни состојки, што го прави идеална закуска и за оние кучиња кои имаат проблем со алергии. За секое добро дело по едно заслужено сурими стапче <3

Цена на едно парче.

Категорија: Ознаки: , , , , ,